UWAŻNOŚĆ I OSTROŚĆ W SPOJRZENIU

PRZYGOTOWANIE I WDRAŻANIE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

SZPITALE, KLINIKI, PRZYCHODNIE I GABINETY
OD 19 LAT W MEDYCYNIE

DORADZTWO OPARTE NA WYNIKACH FINANSOWYCH
RENTOWNOŚĆ PLACÓWEK MEDYCZNYCH, DOBÓR PERSONELU

AUDYTY, DORADZTWO I WDROŻENIA
W GABINETACH I KLINIKACH

PRECYZJA, ELASTYCZNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ = POWODZENIE ORGANIZACJI

CZAS NA ZMIANĘ
SZYBKOŚĆ W OSIĄGANIU REZULTATÓW

MEDYCYNA, PRAWO, USŁUGI I PRODUKTY LUKSUSOWE

ORTODONCJA I STOMATOLOGIA
NIGDY WCZEŚNIEJ
NIE BYŁY TAK DOBRZE ZARZĄDZANE

Precyzja, elastyczność, skuteczność = POWODZENIE

ROZWIJAMY MEDYCYNĘ PRAWOLUBNIE
I SKUTECZNIE FINANSOWO

Lekarze, małe gabinety, centra medyczne, kliniki i szpitale

POLSKA TO MAŁE MIEJSCOWOŚCI I DUŻE AGLOMERACJE

JESTEŚMY WSZĘDZIE, GDZIE SĄ PACJENCI, GDZIE JESTEŚ TY

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe zęba wykonuje się w przypadku nieodwracalnego zapalenia nerwu zęba. Aby wyleczyć zainfekowany ząb należy usunąć z kanału korzeniowego resztki nerwu oraz bakterie. Wbrew powszechnej opinii leczenie kanałowe nie jest bolesne! Cały zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Zastosowanie odpowiedniego leczenia pozwala na bardzo dokładne opracowanie oraz oczyszczenie kanałów korzenia zęba. Kolejnym istotnym warunkiem powodzenia leczenia kanałowego jest  dokładne wypełnienie korzeni: korzeni głównych, a także  niewidocznych i trudnodostępnych kanałów bocznych.

 

 

 

Prawidłowo przeprowadzone leczenie kanałowe pozwala zachować ząb na wiele lat.

 

Leczenie kanałowe jest kosztowną, czasochłonną, specjalistyczną procedurą wymagającą umiejętności operatora oraz kosztownego instrumentarium. W naszym gabinecie do leczenia kanałowego stosujemy mikroskop endodontyczny, który w znaczący sposób zwiększa precyzję wykonania zabiegu. Bardzo istotny w leczeniu kanałowym jest pomiar długości kanału korzeniowego, co osiągamy za pomocą endometru (urządzenie pozwala na elektroniczny pomiar długości kanału).

 

 

 

Nasze gabinety są wyposażone najnowsze aparaty do cyfrowej radiowizjografii (RVG), co  umożliwia obniżenie dawki promieniowania jonizującego pochłoniętego przez pacjenta nawet o 90%.  Obraz zapisywany jest w formie cyfrowej i widoczny na monitorze  natychmiast po wykonaniu zdjęcia. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco  w stanie ocenić postępy leczenia kanałowego.

 

 

extras
/next

       

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.